Valmis Tallinna kesklinnas Pärnu mnt. 21 büroohoone

Värskelt valminud 6-korruseline büroohoone koos maa-aluse parklaga asub Tallinna kesklinna südames. Büroohoone valmis 2022. aastal koostöös Ur-Partners kinnisvara arendusega.

Hoone üldiseks kontseptsiooniks on äriruumide- ja 2 avara luksusliku korteriga hoone, mille välisfassaadide moodne ja tagasihoidlik arhitektoonika haakub arhitektuuriliselt naabruses paiknevate väärikate ajalooliselt väärtuslike hoonetega ning sobitub Pärnu maantee äärsesse väljakujunenud tänavafronti.

Hoone 1. korrusele on projekteeritud kaubanduspinnad, ülemistele korrustele luksuslikud korterid ning vahepealsetele korrustele äri- ja büroopinnad. 1. korrusel paiknevad kaubanduspinnad on planeeritud kõrgete lagedega ning osaliselt kahele tasapinnale, muutes alumise tasapinna tööruumiks ning ülemise pinna puhkealaks. Kaubanduspindadel on kõrged 3-meetrised vitriinaknad Pärnu mnt suunas. Teisele, kolmandale ja neljandale korrusele on projekteeritud ümber hoone keskse trepikoja ja lifitšahti bürooruumid, mida on vajadusel võimalik jaotada väiksemateks või suuremateks üksusteks vastavalt rentnike soovidele. Viiendal ja kuuendal korrusel paiknevad luksuslikud läbi kahe korruse korterid. Korterite sissepääsud asuvad ülemisel, kuuendal korrusel. 6. korrusel paiknevad ka korterite elu- ja söögitoad koos köökidega ning kabinetid. Elu- ja söögitoast on tagatud pääs mõlemal küljel paiknevale terrassile. Avarad terrasid on vaatega nii Pärnu mnt-le kui ka hoovile. 5. korrusel paiknevad korterite magamistoad, majapidamisruum ja sanruumid.

Büroohoone kodulehega tutvu siin: https://p21.ee/